شرکت امید وصل در سال۱۳۸۵ با مدیریت مهندس محمد شبیری به صورت رسمی در مشهد مقدس به ثبت رسیده و در بلوار پیروزی پلاک۸۰۲ شروع به فعالیت کرد.

عمده فعالیت شرکت طراحی و اجرا سایتهای اینترنتی و شبکه های کامپیوتری بود. در سال ۱۳۸۶ اولین فروشگاه شرکت در مشهد بلوار پیروزی چهاراه چهار چشمه افتتاح گردید جهت فروش موبایل -کامپیوتر و تجهیزات رایانه مدارس رادرسطح تجاری پیشرفته انجام داد ومدارس زیادی رادرسطح شهرستان و دهستان ها و شهرهای هم جوارهوشمند ساخت.

که به شهادت ارقام اعداد رسمی در زمینه خدمت رسانی به دانش اموزان مستعد منطقه حداقل ۶۰ مدرسه تجهیز شد شادی وشعف و لبخند مخصوصا دانش اموزان خردسال منطقه کاشمر روشن ترین نقطه خدمت رسانی این مجموعه بوده و خواهد بود همین خنده ها و شور و شوق کودکان و نوجوانان مشتاق منطقه بود ک حد شرکت رابه تسهیل دررسیدن به رویاهای زیبای این قشر دوست داشتنی درمسیر فروش اقساطی کالا با کمترین کارمزد ممکن سوق داد تاسیس فروشگاه موبایل و لپ تاپ درسال ۱۳۹۱ درخیابان امام خمینی کاشمر و شروع به فعالیت گسترده در زمینه فروش اقساطی به هموطنان عزیز درسرتاسرایران اسلامی در همین راستا انجام شد.

درسال های ۹۴/۹۵ احساس براین شد که  آن خنده شیرین وفریبا چه خوب است که برلبان پدران ومادران این کودکان ونوجوانان نیز بنشیند از این رو مدیران شرکت بران شدند که فعالیت خودرا درزمینه  واسپاری خودرو  نیز شروع نمایند. افتتحاح نمایشگاه های عرضه خودرو نیز درهمان سال ها در شهرستان های کاشمر و مشهد کلید خورد که درسال ۹۷ بافروش بیش از ۴۰۰ خودروی اقساطی به سرتاسر میهن عزیزمان خدمتی از این مجموعه و افتخاری برای منطقه میباشد.

با توجه به فراگیری فروشگاه­های اینترنتی و خرید محصولات شرکت برآن شد تا با بهره­گیری از دانش مهندسین خود فروشگاه اینترنتی شبیری را راه اندازی کند تا بتواند به هم میهنان خود خدمات را به صورت اینترنتی ارائه دهد. در حقیقت این بازرگانی سایت فروش اقساطی کالا بوده و با توجه به وضعیت کنونی بازار و اقتصاد ایران افراد بسیاری تمایل دارند به جای خرید نقدی کالا به سراغ خرید اقساطی با کمترین میزان کارمزد بروند. بازرگانی به منظور ایجاد امکان خرید قسطی و آسان با کمترین میزان کارمزد تاسیس گردید.

در این بازرگانی علاوه بر فروش اقساطی ، فروش نقدی هم دارد و شما می­توانید کالای مورد نظر خودتان را با کمترین قیمت خریداری کنید .تیم بازرگانی تلاش نموده است بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید با این وجود برای ادامه مسیر نیازمند نقطه نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

نظر، پیشنهاد و انتقادات خود را به [email protected] ارسال نمایید.

 

محمد علی شبیری
ریاست شرکت

دکترای مدیریت آموزشی

محمد شبیری
مدیر عامل

لیسانس کامپیوتر – نرم افزار 

علی شبیری
مدیرنگهداری و تعمیرات

ليسانس مکانیک طراحی جامدات

علی حاضری
مدیر سایت

لیسانس کامپیوتر – نرم افزار 

علی فاضلی
برنامه نویس سایت

لیسانس کامپیوتر – نرم افزار